Informace pro rodiče

Tréninkový plán: zimní sezóna 2023/2024

U9

Zima-U9-web

U7

Tréninky

Tréninky probíhají na fotbalovém hřišti ve Starém Mateřově podle jednotlivých kategorií. 1 až 1,5 hod. se snažíme pilovat fotbalový um vašich dětí a rozvíjet jejich všeobecný pohybový talent. Vždy je sestavujeme tak, aby si užily zábavu a radost ze soutěžení.

Děti potřebují:

Vyhněte se:

Bez vás to nepůjde

Vy, rodiče jste důležitou součástí celého soukolí. Nestačí totiž jen zápal a chuť vašeho dítěte hrát fotbal. Vy jste ti, kteří ho vozí na stadion a neustále pořizujete nové kopačky, protože z nich už vyrostlo. Prosíme vás, abyste vytrvali a poskytli jim dostatečnou oporu. 

Stejně tak budeme rádi, když nám občas na tréninku pomůžete. Třeba posbírat míče, odnést branky apod.

prosíme rodiče:

Chcete si kopnout s námi?

Členské příspěvky

Z příspěvků hradíme:

halový turnaj

Je to jenom hra!

nechte děti si ji užít

Jděte dětem příkladem

Opravdu si těchto pár pravidel zapamatujte. Nejednou jsme narazili na opravdu neslušné rodiče, které svým chováním nejenže zkazili radost ze hry, ale svými nenechavými poznámkami uráželi soupeře, nebo dokonce své vlastní dítě. Než cokoli uděláte či řeknete, zamyslete se nad tím, jak to vezme vaše dítě, či dokonce celý tým. 

Děti se vám snaží ukázat, co vše se naučily a i prohra je učí neustále na sobě pracovat. Odhaluje, kde jsou jejich slabiny a učí nás, jak se posouvat dál. Proto se snažte na každé prohře najít něco pozitivního

Přejít nahoru