Fotbalový nábor

Kopni si s námi

Celoroční nábor

3 kroky jak si s námi zahrát

1. Krok: přijď 

Nemusíš se hned upisovat našemu klubu. Prostě přijď a okoukni to. Můžeš se jen dívat, nebo si vyzkoušíš pár soutěží. Nikoho do tréninku nenutíme a snažíme se, aby tvé první minuty na hřišti byly plné zábavy. Vše ti vysvětlíme a ze začátku pomůžeme, takže se nemusíš bát. 

Pro rodiče:

2. Krok: vyzkoušej si to 

Než přejdeme k papírování a registraci, necháme ti přibližně 2 týdny na rozhodnutí. Zúčastníš se tréninků, vyzkoušíš si, zda je fotbal to pravé ořechové a třeba pořídíš nové kopačky.

Pro rodiče:

Někomu stačí 1 trénink a ví. Jinému dítku je potřeba nechat prostor pro rozhodnutí. Je to tak v pořádku. Proto je nenuťte, aby se rozhodlo co nejdříve. 

3. Krok:  registrace

Rozhodnutí padlo, vítejte u nás. Aby mohlo vaše dítě hrát zápasy a turnaje, je potřeba ho zaregistrovat pod náš klub. Stačí si u trenéra vyžádat papíry k registraci. Je jich jen pár a nemusíte nikam běhat. Jediné, co budeme potřebovat je fotka vašeho dítěte. Ale to zvládnete i telefonem. 

I fotbal má své poplatky. Jejich aktuální výši najdete v informacích pro rodiče. Připravili jsme vám tam i seznam, co s sebou na trénink a jak správně fandit. Aby nálada byla pořád tak skvělá.

Počítejte s tím, že fotbal není „jen“ kroužek. Je třeba počítat s termíny tréninků, turnajů a zápasů.

Máte dotaz?

Kontaktujte Pepu

Přejít nahoru