Soustředění 2024

11. 3. 2024 - 15. 3. 2024

Pro u9 (ročníky 2015 až 2016)

Informace pro rodiče

Dětem zabalte:

Platební údaje

Přihláška

Záloha: 1.000 Kč

Doplatek: 2.000 Kč

Přihlášky přijímáme elektronicky.

  1. Stáhněte si přihlášku do svého počítače. Je ve formátu PDF.
  2. Otevřete dokument ve svém počítači, ideálně prostřednictvím vašeho prohlížeče.
  3. Do připravených okének můžete rovnou psát, popřípadě můžete přihlášku vyplnit vlastnoručně.
  4. Vyplněnou přihlášku vytiskněte a vlastnoručně podepište.
  5. První část přihlášky naskenujte, nebo čitelně vyfoťte a odešlete na klubový e-mail: mladez@skmaterov.cz.
  6. Třetí část přihlášky, která ponese datum předání dítěte na soustředění, předejte trenérům. Nezapomeňte kopii kartičky pojišťovny. 

Zrušení účasti

Orientační režim dne

Časté dotazy

Své děti odvezete a vyzvednete si je přímo v rekreačním zařízení Tramtáryje. Mapu naleznete výše. Cesta ze Starého Mateřova je dlouhá 40 km.

Děti budou ubytováni ve zděné vytápěné budově. Fotky nejdete na www.tramtaryje.cz.

Prosíme, nebalte dětem jídlo. Mají zajištěnou stravu 5x denně a dostatečný pitný režim. V den příjezdu je zajištěn oběd, takže hlad mít určitě nebudou.

Primární rozhodnutí o tom, zda pojedete nebo ne, učiňte do konce listopadu. Trenéři potřebují čas na přípravu programu a musíme zarezervovat místa v Tramtáriji.

V případě, že jste zprávu o konání soustředění prošvihli a vaše dítko se nemůže dočkat, můžeme se individuálně dohodnout na přihlášení v průběhu prosince, ledna až února. 

Ano, ale je potřeba, aby se o sebe +/- dokázal sám postarat. Trenéři počítají s tím, že dětem připomenou základní hygienu. Jako je mytí rukou, čisté oblečení a čištění zubů. Nicméně je potřeba, aby se dokázalo dítko samo obléct a hlavně vydržet 4 noci bez rodičů. Zvažte proto, zda je, či není soustředění pro vašeho fotbalistu vhodné.

Výše uvedený seznam je orientační a vy znáte své dítě nejlépe. Přizpůsobte proto obsah tašky individuálním potřebám vašeho dítěte.

Přejít nahoru